1008R-223JTR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    1008R-223JTR
  • Производитель
    API / Delevan
  • Описание
    API / Delevan 1008R-223JTR Dimensions: 2.66 mm W x 2.92 mm L x 2.41 mm H Inductance: 22 uH Maximum Dc Current: 158 mAmps Maximum Dc Resistance: 6 Ohms Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 1008 (2520 metric) Q Minimum: 30 Self Resonant Frequency: 17 MHz Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 5 %